top of page

Ünal – Kıraner – Aydemir Avukatlık Ortaklığı olarak büromuz, gerek görev aldıkları kurumlarda gerekse de sonraki dönemlerde yürüttükleri serbest meslek dönemlerinde edindikleri tecrübe ve birikimlerini birleştirmek suretiyle Av. Mert Aydemir, Av. Volkan Ünal ve Av. Cihan Kıraner yönetiminde 2018 yılı itibariyle İstanbul’da kurulmuştur.

Büromuz, hukukun farklı alanlarında uzmanlaşmış ve kurumsal tecrübe edinmiş avukat ve danışman kadrosuyla hukukun temel prensiplerine bağlı olarak yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişiler ile banka ve finans kurumlarına hukuki danışmanlık, uyuşmazlık çözümü ve temsil hizmetleri sunmaktadır.

Hukuk büromuzda müvekkillerimize, hukuki hak ve menfaatlerini korumak amacıyla kendileri için gereken en uygun çözüm yolları ile hukuki menfaatlerinin teminine yönelik danışmanlık hizmeti sunulmakta, her talep ve sorunları ile bire bir ilgilenilerek ve tüm süreçler özenle takip edilerek kısa sürede ve etkin sonuç odaklı bir hukuk hizmeti verilmektedir.
 
UKA Avukatlık Ortaklığı olarak büromuz, sağladığı hukuki hizmeti gerek ulusal gerekse de uluslararası ihtiyaçların karşılanması için ulusal ve uluslararası mevzuata ilişkin hukuki gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece sadece var olan sorunlara çözüm üretmek dışında oluşabilecek hukuki ihtilaflar meydana gelmeden önce çözüm ve hukuki koruma ile engellemeyi hedeflemektedir.

UKA Avukatlık Ortaklığı, Türkçe, İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.
 

bottom of page